Soru ve Cevap

Size neden güvenmeliyim ?
– Firmamız “ANKARA TİCARET ODASI” ayrıca “ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK ODALARI” üyesidir. Firma adresimiz “HOŞDERE CADDESİ No:148/4    Ankara/ Çankaya/ Aziziye”

Kapora olarak ne kadar ücret göndermeliyim ?
– Kapora olarak 1 ya da 2 günlük ücret talep ediyoruz (bazı durumlarda farklılık gösterebilir). Verdiğiniz kaporayı, geri kalan ücretten düşüyoruz. Fatura kesilebilir.

Kapora ödemesini nasıl yapabilirim ?
– Yurtiçinde yaşayan kişiler “İş Bankası” hesabımıza, yurtdışında yaşayanlar ise “Western Union” yoluyla kapora ödemesini yapabilirler. Ayrıca Alanya ofisimize gelerek elden de ödeme yapılabilir.

Ödemeden sonra ne yapılması gerekiyor ?
– Ödemeden sonra kiraladığınız evi belirterek kayıt altına alınması için haber vermeniz gerekmektedir. Bu sayede daire size rezerve edilmiş olacaktır.

Ödeme yaptıktan sonra tatilimi iptal edebilir miyim ?
– Kiralanan daire için sözleşme yapılmaktadır. Ödemeleri daireyi gördükten sonra yapıyorsunuz. Sözleşme yapıldıktan sonra elinizde olmayan bir nedenden dahi olsa bile ücret iadesi yapılmayacaktır. Çünkü dairemiz sizin önceden belirttiğiniz tarihlerde sizin için ayrıltılmaktadır. Aynı şekilde kapora için yapılan ödemeden sonra kiralamadan vazgeçilmesi durumunda da, kapora ödemeniz iade edilmeyecektir.

Dairelerde plaj ve banyo havlusu var mıdır ?
– Bu tür eşyalar kişisel olduğundan dolayı dairelerimizde havlu yoktur.

Dairelerde çarşaf ve mutfak araç – gereçleri var mıdır ?
– Her misafirden sonra çarşaflar yıkanarak yeni misafirimeze hazır hale getirilir. Dairelerdeki mutfak araç gereçleri standartları karşılayabilcek seviyededir.

Dairelere giriş ve çıkış saatleri nasıldır ?
– Dairelere giriş saatleri genel olarak 14:00′ den sonradır. Çıkış saatleri ise en geç 11:00′ e kadar yapılması gerekmektedir.

Elektrik ve su ücretleri ne kadar tutuyor ?
– Net bir rakam vermek imkansızdır. Ortalama olarak günlük elektrik ve su toplamda 10 lira olabilmektedir.

Havuz kuralları nelerdir ?
– Kesinlikle havuzlara elbise ile girilmesi yasaktır. Her seferinde havuz başında bulunan duşlarda duş aldıktan sonra girilmelidir. Havuz kenarında yeme ve içme yasaktır.

Havuza haşema ile girilebilir mi ?
– Evet, girilebilir. Fakat elbise ile girilmesi kesinlikle yasaktır. Elbise ile haşema aynı şeyler değildir.

Yazlık dairelerde yaşayanlar kimlerdir ?
– Yazlık dairelerimizin tümünde mülk sahiplerimiz oturmaktadır. Tatil yapacağınız yer bir otel odası ya da pansiyon değildir. Dolasiyle kendi evinizin rahatlığında tatil yapabileceksiniz. Kendi komşularınıza gösterdiğiniz ilgiyi, tatil yapacağınız yerdeki komşularınızada göstermenizi umuyoruz.

Видео Аланья

Снять квартиру на сутки в Аланье

Аланья Goldcity посуточная квартира Контактный тел.: +90 536 560 91 40 Программы используются в качестве WhatsApp и Viber. Skype: ozii19831 Если телефон занят,
Квартира с Мебелью в Махмутларе Посуточно Контактный тел.: +90 536 560 91 40 Программы используются в качестве WhatsApp и Viber. Skype: ozii19831 Если телефон занят,